تبلیغات
راین ملودی - آخرین مهلت ارسال اثر به همایش ملی «سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» اعلام شد

آخرین مهلت ارسال اثر به همایش ملی «سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» اعلام شد

یکشنبه 18 مهر 1395 04:22 ب.ظ

 

ایبنا - آخرین مهلت ارسال اثر به همایش ملی «سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» اعلام شد

 • ایبنا - آخرین مهلت ارسال اثر به همایش ملی «سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» اعلام شد

  تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰

  علاقه‌مندان برای شرکت در همایش ملی «سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» تا ساعت 24 امشب برای ارسال متن کامل مقالات علمی، پژوهشی و تجربی خود مهلت دارند.

  آخرین مهلت ارسال اثر به همایش ملی «سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» اعلام شد
  به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، ساعت 24 امشب (17 مهر‌ماه) آخرین مهلت ارسال متن کامل مقاله به همایش ملی «سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» به نشانی Mliteracy.ir است.

  هیات علمی همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی از بین 322 اثر ارسالی به دبیرخانه، 256 چکیده را مورد تائید قرار داده‌ است. چیکده‌های ارسالی در قالب کتاب منتشر خواهد شد.   
   
  انتشار مقالات برتر در فصلنامه پژوهش‌های ارتباطی، جامعه و فضای مجازی و ماهنامه مدیریت ارتباطات از‌ جمله امتیازات در نظر گرفته شده برای شرکت‌کنندگان در همایش ملی «سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» است.

  با توجه به اعلام آمادگی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فناوری اطلاعات ایران و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای پیش‌بینی می‌شود جوایز این همایش افزایش پیدا کند. جزئیات این خبر پس از برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری همایش یکشنبه (18 مهر‌ماه) اعلام خواهد شد.

  همایش ملی «سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» (12 آبان‌ماه) همزمان با روز «فرهنگ عمومی» در تهران برگزار می‌شود.

  Share/Save/Bookmark

  کد مطلب: 241109