تبلیغات
راین ملودی - چگونه برای ایجاد یک آدرس ایمیل

چگونه برای ایجاد یک آدرس ایمیل

دوشنبه 27 دی 1395 01:51 ب.ظ

 

چگونه برای ایجاد یک آدرس ایمیل

 • چگونه برای ایجاد یک آدرس ایمیل

  ایمیل یک وسیله جدایی ناپذیر از ارتباطات در زندگی مدرن امروز است که بسیاری از ما، در برخی از مراحل، یک آدرس ایمیل ایجاد شده است. با بسیاری از ارائه دهندگان سرویس ایمیل رایگان در سراسر – یاهو، هاتمیل، گوگل – این هیچگاه آسانتر نبوده است. اما زمانی که آن را به انتخاب یک آدرس می آید، بسیاری از مردم برخی از اشتباهات اساسی که انشعابات زمانی که آنها شروع به استفاده از آن.

  چه مردم نمی دانند این است که آدرس ایمیل خود را بخشی از خود را شخصیت بر روی خط است – آن را می گوید زیادی در مورد که به خود را. اگر شما یک کسب و کار و یا متعلق به یک سازمان حرفه ای، و سپس آدرس ایمیل خود را نیز بخشی از خود را به نام تجاری بر روی خط را تشکیل میدهد.

  بیایید دانشجو که می خواهد به یک موقعیت کارآموز در یک شرکت اعمال می شود. چه شرکت اغلب دریافت یک ایمیل با یک آدرس شبیه به این باشد:

  kissmequick@hotmail.com

  در حال حاضر، آدرس “kissmequick” ممکن است مانند یک خنده در زمان حساب به نظر می رسید ایجاد شد، اما چه آن را در مورد فردی که پیام را ارسال می گویند؟ به یاد داشته باشید، آدرس ایمیل خود را اغلب اولین چیزی که مردم در هنگام خواندن ایمیل خود را نگاه کنید. اگر آدرس خود را به نظر می رسد مشکوک یا شهوت پرست، آن را به خوبی ممکن است به عنوان اسپم تفسیر شود و اختصاص به زباله.

  این کمک نمی کند که، پس از چند سال استفاده، مردم بسیار تمایلی به تغییر آدرس ایمیل خود، اغلب نمی دانستند که چگونه آن را تغییر دهید بدون از دست دادن اطلاعات تماس خود هستند. واقعیت این است که آدرس ایمیل خود را تبدیل شده است تقریبا به عنوان به عنوان شما شماره تلفن همراه یا آدرس پستی شما مهم است.

  اگر شما باید یک آدرس ایمیل ایجاد کنید، سپس با دقت فکر می کنم در مورد چگونه این به افرادی که شما احتمالا هرگز پیروی میکنند و به احتمالا احساس دمدمی شوخ طبعی خود را درک نمی در حال حاضر. برداشت اول بسیار مهم هستند و یک ایمیل از شما ممکن است به خوبی می شود که اولین قطعه از ارتباطات یک کارفرمای آینده و یا شریک دریافت می کند.

  اگر با استفاده از یک ایمیل ارائه دهنده خدمات رایگان، سعی کنید با استفاده از نام خود را و یا ترکیبی از نام و نام خانوادگی:

  j.west@yahoo.com

  اگر نام شما در حال حاضر در نظر گرفته شود، انجام نمی دهد تا. سعی کنید برخی از ترکیب معقول دیگر:

  jw.west@yahoo.com

  اگر شما می نکات و راهنمایی بیشتر در مورد استفاده و سوء استفاده از ایمیل را دوست دارم پس به دنبال لینک زیر کلیک کنید. به یاد داشته باشید، آدرس ایمیل خود را در مورد که شما صحبت می کند حجم.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: چگونه ، برای ، ایجاد ، یک ، آدرس ، ایمیل ،