تبلیغات
راین ملودی - کلش شما – “هیدئو کوجیما” از رابطه‌اش با “نورمن ریداس” می‌گوید

کلش شما – “هیدئو کوجیما” از رابطه‌اش با “نورمن ریداس” می‌گوید

جمعه 24 دی 1395 12:55 ب.ظ

 

کلش شما - "هیدئو کوجیما" از رابطه‌اش با "نورمن ریداس" می‌گوید

 • کلش شما - "هیدئو کوجیما" از رابطه‌اش با "نورمن ریداس" می‌گوید

  “هیدئو کوجیما” از رابطه‌اش با “نورمن ریداس” می‌گوید

  همانطور که می‌دانید، چهره‌های مشهوری در عنوان جدید “هیدئو کوجیما” (Hideo Kojima) که درحال حاضر تحت نام Death Stranding در حال ساخت است، حضور خواهند داشت. یکی از این اشخاص که در واقع شخصیت اصلی بازی است “نورمن ریداس”(Nornam Reedus) نام دارد. بازیگری که اکثرا او را به خاطر هنرنمایی‌ بی‌نظیرش در سریال The Walking Dead می‌شناسند.

  به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gametransfers آقای “کوجیما” طی مصاحبه‌ای با یک مجله ژاپنی علاوه بر صحبت درباره مسائل دیگر، اشاره‌ای هم به دلیل انتخاب “ریداس” برای هنرنمایی در عنوان جدید خود و همچنین رابطه شخصی‌اش با او کرده است:

  “نورمن در طی مشکلات قبلی که برای من پیش آمد(اشاره به خروج از Konami و کنسل شدن Silent Hills) به من دلگرمی داد و رفتار بسیار دوستانه‌ای با من داشت؛ بنابراین زمانی که من مستقل شدم، از او پرسیدم: ‘ هی! نظرت چیه که توی بازی جدید من نقش داشته باشی؟’ و نورمن هم به شدت از این موضوع استقبال کرد و گفت: ‘حتما! این عالیه! اگر باهاش مخالفت کنم بدون شک یک احمقم!'”

  “کوجیما” قبل‌تر نیز درباره‌ی بازیگر نقش منفی Death Stranding یعنی “مدز میکلسن”(Mads Mikkelsen) اظهار نظر کرده بود و او را “فوق‌العاده” خوانده بود، تا حدی که به گفته خود مدتی است که هر روز یکی از فیلم‌های میکلسن را تماشا می‌کند.

  طبق شواهد موجود، هنوز زمان بسیار زیادی تا انتشار Death Stranding باقی مانده و همچنین مشخص نیست که آیا این عنوان برای کامپبوترهای شخصی هم منتشر خواهد شد یا خیر.

  منبع

برچسب ها: کلش ، شما ، ، “هیدئو ، کوجیما” ، از ، رابطه‌اش ،