تبلیغات
راین ملودی - بسیج ادامه دهنده مکتب هیهات من الذله امام حسین(ع) است

بسیج ادامه دهنده مکتب هیهات من الذله امام حسین(ع) است

شنبه 6 آذر 1395 09:56 ب.ظ

 

جهان بین - بسیج ادامه دهنده مکتب هیهات من الذله امام حسین(ع) است

 • جهان بین - بسیج ادامه دهنده مکتب هیهات من الذله امام حسین(ع) است
  به گزارش جهانبین نیوز به نقل از  پیرغار، حجت الاسلام حاج سید حسن آقا سعیدی  در اجتماع بزرگ مدافعان حرم با اشاره به سختان امام خمینی (ره) گفت:بسیج وبسیجی باید به خود ببالدکه یک عارف،ویک مرجع تقلید خود را بسیجی نامیده است،تعارفی در کار نبوده،بلکه نشانه قلبی واعتقاد این مرد بزرگ به بسیج وبسیجی است.

  وی در ادامه افزود:بسیج مقاومت یکی از پنج رکن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است.سپاه تشکیل  شده از نیرو زمینی ،هوایی،دریایی ونیروی قدس ومقاومت یعنی بسیج است.

  وی همچنین به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان اشاره کرد وخاطر نشان شد:در فتنه ۸۸ مقام معظم رهبری از بزرگترین بسیجی یاد کرد که کسی نبود جز عمار یاسر، و  ویژگی بسیجی را اینگونه برشمرد: ۱-ولا بودن بسیجی۲-داشتن بصیرت۳-عمل کردن بهنگام ۴-داشتن اخلاص ۵- بی توقع بودن  در یک کلام بسیجی یعنی پاسدار اسلام است.

  در این اجتماع حجت الاسلام سعیدی بسیج را یک نهضت الهی و ادامه دهنده مکتب هیهات من الذله امام حسین(ع) است که با اخلاص، بصیرت و روشنگری از ارزش های مقدس انقلاب و نظام اسلامی دفاع می کند.

  این استاد حوزه در ادامه افزود: اگر به تاریخ این نهاد مقدس نگاه کنیم برکات فراوانی چه در زمان جنگ و چه در جامعه امروزی داشته است. نقش بسیج بسیار هویدا و روشن است که موثر بودن از ویژگی های این نیروی مردمی است و کشور ما نیاز به بسیج دارد. بسیج سازندگی در تحقق اقتصاد مقاومتی می تواند نقش مؤثری ایفا کند که امروز این نقش را به خوبی انجام داده است

  همایش مدافعان حرم در شهرستان فارسان با اقامه نماز جمعه به امامت حجت الاسلام حسین جمالی زاده و شرکت بسیجیان سراسر شهرستان فارسان در این نماز عبادی سیاسی به پایان رسید.

  انتهای پیام1022ج /590پ


برچسب ها: بسیج ، ادامه ، دهنده ، مکتب ، هیهات ، من ، الذله ،