تبلیغات
راین ملودی - گروه خونیم

گروه خونیم

دوشنبه 1 آذر 1395 09:56 ق.ظ

 

گروه خونیم :: بیرون دروازه بهشت

 • گروه خونیم :: بیرون دروازه بهشت

  الهی!

  ببین درباره گروه خونیم چی نوشته!!! خود خودممممممم

  دستپاچه، مطیع و آرام، فداکار، مودب، درستکار، حتی در مواقع آشوب و غضب آرام وخون سرد هستند. نسبت به نظرات عمومی حساس اند. اغلب درون گرا هستند دربرخورد با دیگران خجالتی وکمرو هستند یا حتی مریض به نظر می رسند. کمی بدبین هستند. برای روابط ارزش قائل بوده و نسبت به دیگران وفادارند. نسبت به تغییرات تردید دارند. دوست داران طبیعت وگریزان از جمعیت وشلوغی هستند. به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن و مخفی برای خود نیازمندند. عموما دو دل و غیر قاطع اند. برای حضوردر کارهای تیمی آماده هستند مخصوصا وقتی دستوری به آنها داده شود. علاقه مند به ایجاد رابطه نیستند و تلاش چندانی هم برای اینکار نمی کنند.

  افرادی که به نظریه شباهت اخلاقی افراد با گروه های خونی یکسان اعتقاد دارند، می گویند اگر گروه خونی فردی A باشد، او فردی مشکل پسند و منظم است. این افراد عاشق هماهنگی و موقعیت های شفاف هستند و بیشتر از صاحبان هر گروه خونی دیگری از قانون پیروی می کنند. چنین فردی مدام به فکر سروسامان دادن اوضاع است و حتی لباس پوشیدن او هم همیشه مرتب به نظر می رسد.

  محققان می گویند صاحبان گروه خونی A دلسوزترین آدم های جهان هستند اما در عین حال، افرادی کمال گرا بوده و دوست دارند همیشه در شرایط از پیش تعیین شده و منظم قرار گیرند. بررسی ها روی گروه خونی افراد نشان داده که کارهای مرتبط با قانون مثل وکالت و پلیس بودن، از هر کاری برای آنها مناسب تر است زیرا این افراد به جزییات اهمیت فوق العاده ای می دهند و از بایگانی و نگهداری اسناد هم لذت می برند.

   متعلقان به این گروه خونی، به شدت فداکار هستند و می توانیم آنها را به عنوان صادق ترین افراد جهان معرفی کنیم. آنها تودار هستند و کمی سخت تر از دیگران با جمع خودمانی می شوند. اعضای این گروه خونی گرچه رهبرانی باهوش و مقتدر هستند اما اشتباهات زیادی را هم مرتکب می شوند.

  یعنی دقیقا خودمم!! خیلی باحاله نوشته عاشق بایگانی کردن هستن (من نقاشی های پیش دبستانی برادرمو هم بایگانی کردم!!!) دوستدار محیط زیست! دلسوز! فداکار (تا مرز مرگ من فداکاری میکنم!). خجالتی!!! خجالتی بودن من ذاتیه!!! ژنشو دارم!!!!

  بی مطالع دست به هیچ کاری نمیزنند!!!

  محتاط!

  ها ها ها!

   

  میدونی بدترین چیه؟ اینکه دوست من گروه خونیش او بود!!!

  نمایشی!!!

  خدایا یه آ قسمت کن!!! این همه اخلاق خوب دارم بعد اونوقت یه شوهر با گروه خونی آ قسمت نمیشه!!!!!! میشیم دو تا خجالتی، از همم خجالت میکشیم!!!!

  الان میبینم چرا همیشه پسرای زورگو و بداخلاق و مدیر و با گروه خونی او قسمتم میشه!!! :|

  مطیعم!!!

  از دورویی متنفرند این گروه! اهل تظاهر و ریا نیستن! (چقدر این اخلاقم منو اینجا اذیت میکنه)

  بقیشو اینجا نوشته:

   http://www.1doost.com/horoscope/blood/1.htm

  http://www.s.heidary.loxblog.com/post/13

   

   

   


برچسب ها: گروه ، خونیم ،